Naszą kadrę tworzą doświadczeni lektorzy, z pełnym przygotowaniem pedagogicznym oraz ukończonymi studiami filologii angielskiej/ hiszpańskiej. 

 

Regina Szuszkiewicz - magister filologii angielskiej. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie oraz wielokrotne podróże po Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, przyczyniły się do kreatywnej postawy w prowadzeniu zajęć. Inspiracja i energia w nauczaniu języka sprawia, że zajęcia są efektywne i atrakcyjne. Kreatorka serii gier edukacyjnych do nauki języka angielskiego – REGIPIO.

 

Justyna Saja - magister filologii angielskiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, w którą wkłada dużo zaangażowania i entuzjazmu. Efektywne nauczanie języka traktuje jako wyzwanie i misję, podchodząc do każdego ucznia indywidualnie. Osobiste predyspozycje językowe uczniów inspirują do zmian i kreatywnej postawy wobec nauczania.

 

Agnieszka Muszyńska - absolwentka anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego (Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego). Nauka języków to pasja, którą z wielkim zaangażowaniem stara się podzielić i zarazić podopiecznych każdego dnia. Indywidualne podejście do ucznia, edukacja poprzez zabawę i w przyjaznej atmosferze gwarantuje efektywność, przełamanie bariery językowej oraz sprawia, ze lekcje angielskiego przestają być zwykłym obowiązkiem.

 

Paulina Skowrońska - studentka reżyserii filmowej na Akademii Filmu i Telewizji, absolwentka klasy dwujęzycznej XL LO im. Stefana Żeromskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi, która egzamin IELTS zdała z wynikiem 8,5/9. Jej młody wiek i świeże podejście do nauczania szybko zdobywają sympatię i zaufanie uczniów. Kreatywność pielęgnowaną na studiach oraz w pracy w teatrze muzycznym przekłada na pełne zabaw zajęcia. 

@ 2015 REGIPIO language school