Naszą kadrę tworzą doświadczeni lektorzy, z pełnym przygotowaniem pedagogicznym oraz ukończonymi studiami filologii angielskiej/ hiszpańskiej. 

 

Regina Szuszkiewicz 120

Regina Szuszkiewicz

magister filologii angielskiej. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie oraz wielokrotne podróże po Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, przyczyniły się do kreatywnej postawy w prowadzeniu zajęć. Inspiracja i energia w nauczaniu języka sprawia, że zajęcia są efektywne i atrakcyjne. Kreatorka serii gier edukacyjnych do nauki języka angielskiego – REGIPIO.

NATIVE SPEAKER

 craigCRAIG TAYLOR Born in Manchester but has been living in his adopted city of Warsaw for at least the last 10 years. He has taught English in many different countries before coming to Poland (ex. Belarus, Turkey, Italy and Libya). His specialty is to make grammar less boring, teach vocabulary in interesting way and to get students to speak bravely. He is friendly and approachable. Good teacher for any kind of student. He will make you speak English correctly!


 

LEKTORZY POLSCY

Justyna Saja - magister filologii angielskiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, w którą wkłada dużo zaangażowania i entuzjazmu. Efektywne nauczanie języka traktuje jako wyzwanie i misję, podchodząc do każdego ucznia indywidualnie. Osobiste predyspozycje językowe uczniów inspirują do zmian i kreatywnej postawy wobec nauczania.

 

agnieszka muszynskaAgnieszka Muszyńska - absolwentka anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego (Uniwersyteckie Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego). Nauka języków to pasja, którą z wielkim zaangażowaniem stara się podzielić i zarazić podopiecznych każdego dnia. Indywidualne podejście do ucznia, edukacja poprzez zabawę i w przyjaznej atmosferze gwarantuje efektywność, przełamanie bariery językowej oraz sprawia, ze lekcje angielskiego przestają być zwykłym obowiązkiem.

 

Paulina Skowrońska - studentka reżyserii filmowej na Akademii Filmu i Telewizji, absolwentka klasy dwujęzycznej XL LO im. Stefana Żeromskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi, która egzamin IELTS zdała z wynikiem 8,5/9. Jej młody wiek i świeże podejście do nauczania szybko zdobywają sympatię i zaufanie uczniów. Kreatywność pielęgnowaną na studiach oraz w pracy w teatrze muzycznym przekłada na pełne zabaw zajęcia. 

 

mateusz piorkowskiMateusz Piórkowski Mateusz to młody i charyzmatyczny student z tytułem licencjata na Uniwerytecie Warszawskim na kierunku Filologii Angielskiej, oraz magistra na Uniwersytecie SWPS również na kierunku Filologii Angielskiej. Jego specjalizacją na Uniwersytecie SWPS była Komunikacja w Biznesie. Język Angielski jest jedną z jego pasii. Nauczycielem języka angielskiego jest od kilku lat. Uczy zarówno osoby dorosłe jak i młode, rozpoczynjące dopiero swoją przygode z językiem. Jest osobą otwartą i niezwykle kontaktową co pozwala przełamać barierę na zajęciach. Uczniowie nie wstydzą się przy nim mówić i rozwijać swojej wiedzy. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie i z niezwykła precyzją.

@ 2015 REGIPIO language school