Ask! Don't stray!

Poziom: A1-B2

Wiek: 4+

Liczba graczy: 1-10

ZAWARTOŚĆ: 60 kart z postaciami i aktywnościami 20 kart z kategoriami, 10 dużych kart z nazwami zawodów oraz aktywnościami, instrukcja

Pytania to jedna z podstawowych form komunikacji a jednak zadawanie pytań to słaby punkt wielu uczących się języka obcego... gra Ask! Don’t Stray świetnie nauczy Cię jak przełamać tę barierę, bo… żeby uzyskać odpowiedź trzeba ZAPYTAĆ! Im więcej ćwiczysz, tym łatwiej przychodzi Ci spontaniczne budowanie pytań w odpowiednim czasie. Nie zwlekaj, ćwicz z nami, gdyż ASK! DON’T STRAY idealnie odpowiada potrzebie ćwiczenia umiejętności zadawania szybkich pytań i błyskawicznych odpowiedzi w różnych sytuacjach i w różny sposób.

RODZICU! Nie przegap jedynej w swoim rodzaju gry familijnej, w której Twoje dziecko i TY będziecie mogli razem ćwiczyć komunikację po angielsku.

ASK! DON’T STRAY idealnie odpowiada potrzebie ćwiczenia umiejętności zadawania szybkich pytań i błyskawicznych odpowiedzi w różnych sytuacjach i w różny sposób.

Zadaniem graczy jest skompletowanie sześciu postaci z tej samej grupy zawodowej.

Każdy z graczy losuje swoją grupę zawodową, z której będzie kolekcjonował 6 postaci. Karty zdobywa się podczas rozgrywki umiejętnie zadając pytania. Jeśli gracz, do którego zwróciliśmy się z pytaniem posiada naszą kartę, jest szansa ,że będzie musiał ją oddać  Młodszym graczom proponujemy między innymi pytania dotyczące wyglądu, wieku, narodowości. Starsi pytają o codzienne czynności, plany na przyszłość lub zdobyte umiejętności.

Zobacz nasz poradnik Jak zadawać pytania z wykorzystaniem gry Regipio oraz: 

"KTO PYTA, NIE BŁĄDZI" CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ GRĘ ASK! DON'T STRAY by Justyna Baran

 

Opinie naszych klientów

 
Centrum Języków Obcych Sherlock

Sherlock w Kobyłce

"Centrum Języków Obcych Sherlock to nie tylko szkoła, ale także marzenie, które przez wiele lat było starannie pielęgnowane. To marzenie, które otrzymało wreszcie skrzydła do działania i które zamierza sprostać wymaganiom kolejnych pokoleń, podążając z duchem czasu. Wiemy, że nic nie stoi w miejscu, technologia, życie, wszytko dookoła nas zmienia się z zawrotną prędkością, i tak też dzieje się z językiem. Dlatego naszym zadaniem jest przekazywanie wiedzy w taki sposób by zajęcia dawały radość, satysfakcję i widoczne efekty. Tak więc zgodnie z tą myślą postanowiliśmy postawić m.in. na gry z firmy REGIPIO i bez dwóch zdań był to strzał w dziesiątkę. Pierwszy raz widzieliśmy z jaką pasją dzieci grają w gry gramatyczne, i jak skomplikowane reguły stają się dla nich czymś oczywistym i prostym w użyciu. Co więcej, takie tytuły gier jak: "Let’s eat in English", "Beat about the bush" oraz "Ask! Don’t Stray!" pozwalają naszym uczniom na swobodne używanie języka angielskiego i wygadanie się, co z naszej perspektywy jest niezmierne ważne w nauce języka obcego. Podsumowując, chcemy podziękować firmie Regipio za atrakcyjne i użyteczne gry językowe, a wszystkich was pozdrawiamy serdecznie z Centrum Języków Obcych."

Zobacz grę "Ask! Don't Stray!"

 

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie