"Angielski wachlarz" polecam wszystkim osobom, które oprócz zajęć w szkołach językowych lubią poświęcić czas na spokojną, samodzielną naukę w domu. Wachlarz to zarówno punkty gramatyczne jak i mini rozmówki, co jest w danej chwili potrzebne, jest pod ręką. Kompendium wiedzy w ładnej, estetycznej formie. Zachęcam również do regularnej pracy nad językiem.

Zarówno ja, jak i moi klienci uwielbiamy wszystkie sześć zestawów MEMORY GAMES: Town, Travel, Animals, House, Clothes, oraz Nature. W każdym zestawie, czyli jednej kategorii jest 36 kartoników, które można wykorzystać na wiele sposobów, wszystko zależy od kreatywności, a słówka szybko wchodzą do głowy i tam zostają …szczerze polecam.

Eliza Pytel
Centrum Językowe MAGIC ENGLISH

 

Centrum Językowe MAGIC ENGLISH oferuje: naukę języka angielskiego Metodą DMfE – Direct Method for English (tylko konwersacje + słownictwo !!) dla dorosłych i firm, zajęcia dla dzieci w małych grupach i indywidualnie z wykorzystaniem różnorodnych gier językowych, pisemne tłumaczenia dokumentów i tekstów POL-ANG oraz ANG-POL, indywidualne korepetycje dla uczniów szkół, współpracę w firmami w zakresie prowadzenia zajęć biznesowych, i tłumaczeń, przygotowanie do egzaminów: szóstoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego oraz państwowego egzaminu FCE, CAE, naukę języka angielskiego online (Skype), czyli e-learning, zajęcia również w wakacje na życzenie klienta, tworzenie własnych, małych spersonalizowanych grupek – zajęcia szyte na miarę, dystrybucja polskich gier językowych marki REIGPIO oraz książek konwersacyjnych wydawnictwa DEEP – Direct Method for English (DMfE). -

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie