Zadzwoń do nas: 724-347-020
YouTube
Instagram
Facebook
Twitter
LInkedIn
Sklep
Szkoła Szkoła językowa
REGIPIO

Jeśli mówisz do człowieka w języku, który rozumie, to docierasz do jego głowy. Jeśli mówisz do człowieka w jego ojczystym języku, to docierasz do jego serca.

Nelson Mandela

If you talk to a man in the language he understands, it goes to his head. If you talk to a man in his own language, it goes to his heart.

Nelson Mandela

Jednym z najistotniejszych celów uczenia się drugiego języka jest umiejętność komunikowania się w sytuacjach codziennych, w podróży, w pracy, biznesie. Osiągnięcie płynności w mówieniu nie przychodzi jednak z łatwością. Płynność mówienia możemy zdobyć tylko poprzez praktykę, czyli po prostu w trakcie konwersacji.

Jak jednak konwersować dużo, gdy nauka odbywa się w grupach? Jak zaktywizować wszystkich uczniów w klasie, by każdy miał szansę wypowiadać się często? Nie zaskoczę chyba nikogo, jeżeli powiem, że najłatwiej jest to zrobić grając w gry Regipio. Dobrze ustalone zasady gry sprowokują do spontanicznego mówienia nawet najbardziej nieśmiałe osoby. Co więcej, żeby wygrać rozgrywkę nie musisz być najlepiej mówiącą osobą w grupie! Stworzone zasady pozwalają na ćwiczenie konwersacji a wygrana nie jest zdeterminowana lepszą lub gorszą umiejętnością językową. Wszystko zależy od strategii i szczęścia. I pamiętaj, najlepszą z wygranych jest i tak płynność w komunikowaniu się drugim językiem!

 • Ask! Don't Stray!

  A1-B2
  Ask! Don't stray!

  Wiek: 4+

  Liczba graczy: 1-10

  Chcesz sypać pytaniami po angielsku jak z rękawa? Nigdy więcej żadnych potknięć i zawahań? Gra Ask! Don’t Stray! to świetna zabawa w zadawanie pytań i kolekcjonowanie postaci w wyścigu o wygraną! Zabawa dla przyjaciół, rodziny lub grupy studentów.

  ZAWARTOŚĆ: 60 kart z postaciami i aktywnościami 20 kart z kategoriami, 10 dużych kart z nazwami zawodów oraz aktywnościami, instrukcja

 • HomEnglish poziom A2-B1

  A2-B1

  Wiek: 10+

  Liczba graczy: 2-10

  Wiemy, jak bardzo irytujące bywa to, że pomimo znajomości wielu słów w obcym języku nie potrafimy w swobodny sposób rozmawiać. Naturalna obawa przed mówieniem oraz brak wystarczającej ilości okazji do swobodnej konwersacji nie pozwala nam poczuć się pewnie.

  Podobno najprostszą i najskuteczniejszą metodą na naukę języka obcego jest wyjazd za granicę. Całkowite „zanurzenie się” w języku, konieczność komunikowania potrzeb oraz uczuć uruchamia spontaniczność wypowiedzi. Ale jak osiągnąć taki efekt bez konieczności wyjazdu?

  Zawartość: 100 KART, 4 jokery, instrukcja

 • HomEnglish poziom B1-B2

  B1-B2

  Wiek: 10+

  Liczba graczy: 2-10

  Uzyskanie płynności językowej, niczym „native speaker” może wydawać się nieosiągalnym marzeniem. Ale pamiętaj, że marzenia są po to, żeby je spełniać. Z serią gier językowych HomEnglish Let’s chat... marzenia staną się rzeczywistością, a spontaniczne i szybkie reakcje na wypowiedzi innych rozmówców będą naturalne i niewymuszone.

  Zawartość: 100 KART, 4 jokery, instrukcja

 • Let’s eat in English

  A1-A2
  lets eat in english

  Wiek: 4+

  Liczba graczy: 1-6

  LET’S EAT IN ENGLISH pomoże w poznaniu najbardziej przydatnych słówek i zwrotów związanych z przygotowaniem, zamawianiem i jedzeniem tego, co lubisz najbardziej..

  ZAWARTOŚĆ: Gra zawiera ponad 250 elementów : 160 kartoniki z obrazkami i nazwami jedzenia oraz akcesoriów kuchennych, 10 kartoników z nazwami kategorii, 70 żetonów umożliwiających punktację, materiałowy woreczek do losowania, 6 kartonikowych talerzyków, 6 plansz (Menu na jednej stronie, Mind Map na odwrocie, instrukcja.

 • Owijaj w bawełnę

  A2-B1
  Owijaj w bawełne

  Wiek: 7+

  Liczba graczy: 2-10

  Opisuj słowa w taki sposób, aby przeciwnik odgadł tajemnicze słowa. Uważaj! Słowa zabronione poważnie Ci to utrudnią! Po prostu musisz wiedzieć, jak to powiedzieć, żeby tego nie powiedzieć – PO ANGIELSKU! Każda karta podzielona jest na dwa poziomy trudności. Przygouj się na dobrą zabawę!

  ZAWARTOŚĆ: 200 kart ze słowami na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym oraz żetony 1 i 2 punktowe

 • Owijaj w bawełnę w biznesie

  B2-C1
  Owijaj w bawełne w biznesie

  Wiek: 16+

  Liczba graczy: 2-10

  Opisuj rzeczy w taki sposób, aby przeciwnik odgadł tajemnicze hasła. Uważaj! Słowa zabronione poważnie Ci to utrudnią! Po prostu musisz wiedzieć, jak to powiedzieć, żeby tego nie powiedzieć – PO ANGIELSKU! Z „Beat about the Bush in Business” nauczysz się omijać tematy tabu w biznesie. Dobieraj odpowiednie słowa i zaskocz swojego przeciwnika.

  ZAWARTOŚĆ: 200 kart ze słowami na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym oraz żetony 1 i 2 punktowe

 • Podróżuj z Angielskim

  A2-B1

  Wiek: 7+

  Liczba graczy: 2-6

  Strategiczna gra towarzyska dla przyjaciół i rodziny. Gracze podróżując po Londynie zdobywają kolejne atrakcje, jednocześnie posługując się językiem angielskim i wcielając w rolę turysty. Gra mająca na celu opanowanie najbardziej popularnych zwrotów, których używamy w życiu codziennym i podróży. Dużo śmiechu i pozytywnej zabawy.

  ZAWARTOŚĆ: 6 pionków upodobnionych do angielskich postaci, 100 kart z poleceniami, książeczkę z ciekawostkami o atrakcjach Londynu, mapę na płótnie canvas (100% bawełny), 60 ręcznie robionych flag i 10 drewnianych podstawek, instrukcję, ręcznie wypalaną w drewnie kostkę do gry

Ta strona używa plików cookie