Praktyczne frazy po angielsku w grze HOMENGLISH School

Poziom: A2-B1

Wiek: 10+

Liczba graczy: 2-10

ZAWARTOŚĆ: 100 KART, 4 jokery, instrukcja

HOMENGLISH to jedyna gra karciana, która zmotywuje do mówienia nawet najbardziej nieśmiałą osobę.  W części School, rozmowy toczą się wokół wielu niesamowitych tematów. Możemy rozmawiać nie tylko o testach i o tym, który nauczyciel pomylił zawód, ale także o relacjach, pierwszych zauroczeniach czy wagarowaniu.  Dlaczego nienawidzę tej szkoły? Pożyczysz mi swój zeszyt?  Czy możemy mieć makijaż w szkole? Takie i wiele innych tematów prowokuje do rozmów i wymaga od nas reakcji.

Na kartach znajdziesz 100 tematów do dyskusji i aż 500 reakcji oraz gotowych zwrotów, które gracze wybierają do rozmów. Za każdym razem konwersacja toczy się inaczej, jest nieprzewidywalna i niepowtarzalna. Rozmówcy decydują czy chcą zareagować uprzejmie, obojętnie czy złośliwie.  Karty Joker pomogą Ci szybciej pozbyć się kart i wygrać rundę. Musisz jednak dobierać zwroty logicznie, by pasowały do kontekstu. Inaczej, stracisz szansę.

Przykładowe tematy rozmów:

Anna, you can’t wear make up at school!”  “The math’s teacher doesn’t like me.” Greg’s flirting with me all the time!” „Listen! Mr Jenkins is coming!” I jeszcze 96 więcej.

Example Responses:

 „I can’t believe it!”Why am I not surprised?”Are you kidding me?” „Don’t worry, budy!”He really likes you!!” i jeszcze 495 innych.

 

Opnie naszych klientów:

JOANNA STANEK Teacher Trainer "Konia z rzędem temu nauczycielowi, który nigdy nie usłyszał od ucznia: „ja to wiem, ale nie wiem, jak to powiedzieć”. Każda osoba, która kiedykolwiek uczyła się języka wie, jakie to nieprzyjemne uczucie. A przecież uczymy się języka po to, by się w nim komunikować. Gry z serii HOMENGLISH LET’S CHAT są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie wiedzą, co i kiedy powiedzieć. Wyrażenia i zwroty zostały dobrane tak, by móc wykorzystać je w sytuacjach dnia codziennego. Ta gra to świetna zabawa, która szybko daje efekty."

JUSTYNA BARAN Teacher: „Jest mnóstwo powodów, dla których uwielbiam HomEnglish. Najważniejszą zaletą serii jest fakt, że uczestnicy każdej gry przyswajają około ogromną ilość naturalnych wyrażeń, w ogóle nie odczuwając, że się uczą. To niezwykle pomocne, gdyż zazwyczaj uczniowie unikają udziału w rozmowie, ponieważ nie znają wystarczającej ilości słów by wyrazić swoje myśli, lub po prostu nie czują się pewnie komunikując się po angielsku. Celem HomEnglish jest stworzenie okazji do ćwiczenia konwersacji o bliskich nam tematach życia codziennego oraz nauka udzielania spontanicznych odpowiedzi. Uczniowie zaczynają od czytania zwrotów na kartach, a w niedługim czasie bez trudności będą w stanie wykorzystywać je w rozmowach. Jak wiemy - powtarzanie jest matką wiedzy i umiejętności.”

Baw się i ucz praktycznych zwrotów HOMENGLISH School

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie