Gra językowa do rozwijania mówienia HomEnglish Sport & Free Time

Poziom: A2-B1

Wiek: 10+

Liczba graczy: 2-10

ZAWARTOŚĆ: 100 KART, 4 jokery, instrukcja

HOMENGLISH Sport& Free Time to niezwykła gra karciana do prowadzenia rozmów w języku angielskim o pomysłach na spędzenie wolnego czasu i sportowych aktywnościach. Aktywnościach, które lubimy wykonywać lub tylko oglądać i kibicować. Czy zapisać się na siłownię? Dlaczego nasza drużyna przegrała? A może dzisiaj poleniuchujemy na kanapie? Takie i wiele innych tematów rozbudza emocje i wywołuje burzliwe dyskusje.

Na kartach znajdziesz 100 tematów do dyskusji i aż 500 reakcji oraz gotowych zwrotów, które gracze wybierają do rozmów. Za każdym razem konwersacja toczy się inaczej, jest nieprzewidywalna i niepowtarzalna. Rozmówcy decydują czy chcą zareagować uprzejmie, obojętnie czy złośliwie.  Karty Joker pomagają szybciej pozbyć się kart i wygrać rundę. Jednak jest warunek: trzeba dobierać zwroty logicznie, by pasowały do kontekstu. Inaczej, szansa stracona.

Przykładowe tematy rozmów:

Will you take part in the marathon this weekend?.”We’ve lost again!”Susie’s boyfriend is a tennis player.”  „You’re always watching television – It’s so irritating!” i jeszcze 96 więcej..

Przykładowe reakcje:

I can’t stand this guy!”, “Cheer me up first”Well, I wouldn’t call that swimming”O! Come on!”What an original hobby! i jeszcze 495 innych.

 

Opnie naszych klientów:

JOANNA STANEK Teacher Trainer "Konia z rzędem temu nauczycielowi, który nigdy nie usłyszał od ucznia: „ja to wiem, ale nie wiem, jak to powiedzieć”. Każda osoba, która kiedykolwiek uczyła się języka wie, jakie to nieprzyjemne uczucie. A przecież uczymy się języka po to, by się w nim komunikować. Gry z serii HOMENGLISH LET’S CHAT są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie wiedzą, co i kiedy powiedzieć. Wyrażenia i zwroty zostały dobrane tak, by móc wykorzystać je w sytuacjach dnia codziennego. Ta gra to świetna zabawa, która szybko daje efekty."

JUSTYNA BARAN Teacher: „Jest mnóstwo powodów, dla których uwielbiam HomEnglish. Najważniejszą zaletą serii jest fakt, że uczestnicy każdej gry przyswajają około ogromną ilość naturalnych wyrażeń, w ogóle nie odczuwając, że się uczą. To niezwykle pomocne, gdyż zazwyczaj uczniowie unikają udziału w rozmowie, ponieważ nie znają wystarczającej ilości słów by wyrazić swoje myśli, lub po prostu nie czują się pewnie komunikując się po angielsku. Celem HomEnglish jest stworzenie okazji do ćwiczenia konwersacji o bliskich nam tematach życia codziennego oraz nauka udzielania spontanicznych odpowiedzi. Uczniowie zaczynają od czytania zwrotów na kartach, a w niedługim czasie bez trudności będą w stanie wykorzystywać je w rozmowach. Jak wiemy - powtarzanie jest matką wiedzy i umiejętności.”

Praktyczne zwroty po angielsku sport i rozrywka  HomEnglish Sport & Free Time

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie