Praktyczne frazy po angielsku w grze HOMENGLISH Living Room

Poziom: B1-B2

Wiek: 10+

Liczba graczy: 2-10

ZAWARTOŚĆ: 100 KART, 4 jokery, instrukcja

Nikt nie ma wątpliwości, że tematy rozmów w salonie są niezliczone. Gra językowa HOMENGLISH LET’S CHAT IN THE LIVING ROOM to niekończące się źródło tematów do dyskusji, które możesz prowadzić w języku angielskim bez obawy, że powiesz coś niepoprawnie. Mamy dla Ciebie gotowe zwroty, które musisz użyć w rozmowie. Czy kupimy sobie pieska? Jaką dietę zastosować, żeby schudnąć do lata? Jak było w pracy? Takie, i wiele innych tematów, prowokuje do rozmów i wymaga od nas reakcji.

Na kartach znajdziesz 100 tematów do dyskusji i aż 500 reakcji oraz gotowych zwrotów, które gracze wybierają do rozmów. Za każdym razem konwersacja toczy się inaczej, jest nieprzewidywalna i niepowtarzalna. Rozmówcy decydują czy chcą zareagować uprzejmie, obojętnie czy złośliwie.  Karty Joker pomogą Ci szybciej pozbyć się kart i wygrać rundę. Musisz jednak dobierać zwroty logicznie, by pasowały do kontekstu. Inaczej, stracisz szansę.

Przykładowe tematy rozmów:

Don’t you think you should get to work?Your math’s teacher has just called.” „Summer’s around the corner.” “Gosh, does it have to bark so loudly?!”  „How did the interview go?” i jeszcze 96 więcej..

Przykładowe reakcje:

„If that’s how you feel..” “No surprise there.” „Sit somewhere else, will you?.”                               „What’s gotten into you?!” „I’m over the moon.i jeszcze 495 innych.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

JOANNA STANEK Teacher Trainer "Konia z rzędem temu nauczycielowi, który nigdy nie usłyszał od ucznia: „ja to wiem, ale nie wiem, jak to powiedzieć”. Każda osoba, która kiedykolwiek uczyła się języka wie, jakie to nieprzyjemne uczucie. A przecież uczymy się języka po to, by się w nim komunikować. Gry z serii HOMENGLISH LET’S CHAT są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie wiedzą, co i kiedy powiedzieć. Wyrażenia i zwroty zostały dobrane tak, by móc wykorzystać je w sytuacjach dnia codziennego. Ta gra to świetna zabawa, która szybko daje efekty."

JUSTYNA BARAN Teacher: „Jest mnóstwo powodów, dla których uwielbiam HomEnglish. Najważniejszą zaletą serii jest fakt, że uczestnicy każdej gry przyswajają około ogromną ilość naturalnych wyrażeń, w ogóle nie odczuwając, że się uczą. To niezwykle pomocne, gdyż zazwyczaj uczniowie unikają udziału w rozmowie, ponieważ nie znają wystarczającej ilości słów by wyrazić swoje myśli, lub po prostu nie czują się pewnie komunikując się po angielsku. Celem HomEnglish jest stworzenie okazji do ćwiczenia konwersacji o bliskich nam tematach życia codziennego oraz nauka udzielania spontanicznych odpowiedzi. Uczniowie zaczynają od czytania zwrotów na kartach, a w niedługim czasie bez trudności będą w stanie wykorzystywać je w rozmowach. Jak wiemy - powtarzanie jest matką wiedzy i umiejętności.”

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie