Poziom: B1-B2

Wiek: 10+

Liczba graczy: 2-10

Zawartość: 100 KART, 4 jokery, instrukcja

Uzyskanie płynności językowej, niczym „native speaker” może wydawać się nieosiągalnym marzeniem. Ale pamiętaj, że marzenia są po to, żeby je spełniać. Z serią gier językowych HomEnglish Let’s chat... marzenia staną się rzeczywistością, a spontaniczne i szybkie reakcje na wypowiedzi innych rozmówców będą naturalne i niewymuszone.

Mówienie w obcym języku w znanym środowisku np.: na lekcjach lub w obecności kolegów i nauczycieli może nie być dużym problemem. Znamy naszego rozmówcę, czujemy się swobodnie i bezpiecznie. Sami kreujemy sytuacje i dialogi, w których uczestniczymy.

Nie jest to jednak już takie łatwe, jeśli musimy mówić w obcym języku w realnym życiu np.: na służbowym spotkaniu w pracy lub podczas zagranicznego wyjazdu. Uciekają nam z głowy słowa i popularne zwroty, mimo, że znamy ich całkiem sporo. Wolimy nie mówić wcale niż, być postrzeganym jako „ten uczący się angielskiego”.

Fantastyczna seria gier HomEnglish daje niezwykłą okazję, by ćwiczyć płynność konwersacji wprowadzając do rozmowy naturalne, powszechnie używane frazy. Karty HomEnglish zawierają szeroki zakres zwrotów nieformalnych, idiomatycznych na co dzień stosowanych przez osoby anglojęzyczne. Zwykle uczymy się ich na pamięć, a nieużywane uciekają nam z pamięci. Gra HomEnglish daje Tobie niepowtarzalną okazję by stosować je w zażartych dyskusjach w drodze o zwycięstwo. Nie zawsze uprzejme reakcje, czasami sarkastyczne i pretensjonalne lub egoistyczne. Twoim zadaniem jest znaleźć reakcję, która będzie najtrafniej  pasowała do wypowiedzi poprzednika.

Spotkaj się z przyjaciółmi, weź do ręki szklankę soku, włącz muzykę, którą najbardziej lubisz i zacznij rozmowę, która może przerodzić się w gorącą dyskusję!

“You’re dripping water everywhere!”

Yes, we all need a bit of pampering from time to time.”

“If you buy a cheap one, what do you expect?”

“Pick it up and put it in the laundry basket.”

“Mind your own business!”

“Come on, dude!”

 Czy te zwroty nie brzmią znajomo? W naszym ojczystym języku używamy ich na co dzień. Warto poznać podobne w języku angielskim i czuć się swobodnie podczas nieformalnych rozmów.

Opnie naszych klientów: 

KATARZYNA GALA Teacher Trainer "Przede wszystkim karty Homenglish to jest bardzo duże uatrakcyjnienie zajęć. Moje dzieciaki, moi licealiści, bardzo chętnie grają właśnie z użyciem tych kart. Mówią, że jest to powtórzenie zarówno gramatyki jaki i leksyki, ale w taki niestandardowy sposób. Czyli po prostu wychodzimy z typowego schematu: lekcja, podręcznik, rozwiązywanie zadań. (…) Gra ma walor nie tylko dydaktyczny, ale również integrujący grupę. Podczas gry angielski kojarzy się z czymś przyjemnym. Nasz mózg uczy się przez zabawę niezależnie od wieku."

 

Pakiet HomEnglish składa się z 3 gier

HomEnglish Let's chat in the bathroom

Kup teraz
Czytaj więcej...

HomEnglish Let's chat in the kitchenl

Kup teraz
Czytaj więcej...

HomEnglish Let's chat in the living room I

Kup teraz
Czytaj więcej...
 

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie