lets eat in english

Poziom: A1-A2

Wiek: 4+

Liczba graczy: 2+

ZAWARTOŚĆ: Gra zawiera ponad 250 elementów : 160 kartoniki z obrazkami i nazwami jedzenia oraz akcesoriów kuchennych, 10 kartoników z nazwami kategorii, 70 żetonów umożliwiających punktację, materiałowy woreczek do losowania, 6 kartonikowych talerzyków, 6 plansz (Menu na jednej stronie, Mind Map na odwrocie, instrukcja.

LET’S EAT IN ENGLISH pomoże w poznaniu najbardziej przydatnych słówek i zwrotów związanych z przygotowaniem, zamawianiem i jedzeniem tego, co lubisz najbardziej..

Gracze mają okazję używać pełnych zwrotów, w ten sposób ćwicząc wyrazy w konkeście. Dlatego dzieci powtarzają: I like/ I don’t like fish., Could you pass me an apple please?, itp.

Znajdziesz tu wyrazy z kategorii: owoce, warzywa, zupy, dania główne, desery oraz akcesoria (nóż, kubek, serwetka).Na oddzielnych kartonikach znajdują się wyrazy, w ten sposób dając szansę dobierania ich do obrazków i zapamiętywania.

Gra wychodzi naprzeciw potrzebom dyslektyków. Słowa na kartonikach przedstawione czcionką, która jest przez nich lepiej odbierana, co ułatwia czytanie liter. 

Pięknie zaprojektowane karty z jedzeniem, talerzyki i karty menu pomagają dzieciom tworzyć posiłki, jakie lubią, dobierać je w zależności od pory dnia oraz rywalizować, kto zrobi to najszybciej.

6 scenariuszy zabaw oraz bogata zawartość gry pomagają tworzyć wspaniałe i zajmujące zabawy z dziećmi.

Oddajemy w Państwa ręce zupełnie nowy rodzaj gry językowej. Zarówno dobór materiału językowego, jak i sposób wykorzystania go w postaci propozycji scenariuszy, inspirowany jest metodą deDOMO i centralną dla tej metody koncepcją „udomowienia” języka obcego, poprzez zakotwiczenie go w najbardziej typowych, codziennych sytuacjach, takich właśnie jak jedzenie.(…)

Scenariusze skonstruowane są dwutorowo. Z jednej strony uczą kluczowych słów i zwrotów, z drugiej pozwalają wbudować w proces ich utrwalania element „grywalizacji”, uwielbiany przez dzieci ale także coraz bardziej doceniany przez współczesną metodykę nauczania języka obcego.

dr Grzegorz Śpiewak
współtwórca metody deDOMO

Opinie naszych klientów

 
Centrum Języków Obcych Sherlock

Sherlock w Kobyłce

"Centrum Języków Obcych Sherlock to nie tylko szkoła, ale także marzenie, które przez wiele lat było starannie pielęgnowane. To marzenie, które otrzymało wreszcie skrzydła do działania i które zamierza sprostać wymaganiom kolejnych pokoleń, podążając z duchem czasu. Wiemy, że nic nie stoi w miejscu, technologia, życie, wszytko dookoła nas zmienia się z zawrotną prędkością, i tak też dzieje się z językiem. Dlatego naszym zadaniem jest przekazywanie wiedzy w taki sposób by zajęcia dawały radość, satysfakcję i widoczne efekty. Tak więc zgodnie z tą myślą postanowiliśmy postawić m.in. na gry z firmy REGIPIO i bez dwóch zdań był to strzał w dziesiątkę. Pierwszy raz widzieliśmy z jaką pasją dzieci grają w gry gramatyczne, i jak skomplikowane reguły stają się dla nich czymś oczywistym i prostym w użyciu. Co więcej, takie tytuły gier jak: "Let’s eat in English", "Beat about the bush" oraz "Ask! Don’t stray!" pozwalają naszym uczniom na swobodne używanie języka angielskiego i wygadanie się, co z naszej perspektywy jest niezmierne ważne w nauce języka obcego. Podsumowując, chcemy podziękować firmie Regipio za atrakcyjne i użyteczne gry językowe, a wszystkich was pozdrawiamy serdecznie z Centrum Języków Obcych."

Zobacz grę "Let’s eat in English"

 
Lets eat in english
Lets eat in English2

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie