pl-PL

Poziom: A1-A2

Wiek: 10+

Liczba graczy: 1-10

ZAWARTOŚĆ: Zawartość: 72 kartoniki z 36 angielskimi słowami, Kod QR z dostępem do platformy językowej, instrukcja.

MemoRace ANIMALS to gra pamięciowa, dzięki której w prosty i zabawny sposób nauczysz się nazw zwierząt. Atrakcyjne zdjęcia pozwolą na szybkie skojarzenie angielskiego słówka z jego znaczeniem. Grube, tekturowe kartoniki idealnie współpracują nawet z niewprawnymi, dziecięcymi rączkami, a umieszczony na zdjęciach zapis fonetyczny ułatwia naukę poprawnej wymowy.

Baw się i ucz po angielsku!

W opakowaniu ANIMALS znajdziesz 36 angielskich słówek :

ant, bear, butterfly, camel, chameleon, crocodile, dolphin, eagle, elephant, fish, fox, giraffe, hamster, hare, hippopotamus, kangaroo, leopard, lion, lizard, monkey, ostrich, parrot, penguin, pigeon, seal, shark, snake, sparrow, stork, swan, tiger, tortoise, toucan, wasp, wild duck, wolf,

ZAWARTOŚĆ: 72 kartoniki, instrukcja z listą słów i polskim tłumaczeniem, propozycje dodatkowych zabaw, QR code (dodatkowa lista słów do samodzielnej nauki)

Wiek: 4 +

Liczba graczy: 1-3

UWAGA! Attention! Pozor! Achtung! ¡Precaución! Внимание!

Kup MemoRace i zagraj w Cyrkowe Szaleństwo!

Zasady gry tylko na stronie REGIPIO:

Celem gry jest opanowanie użycia czasowników : CAN, FLY, WALK, SING, …i innych.

Wykładamy na stół kartoniki z gry MemoRace Animals na stół rewersem do góry. Każdy uczestnik zabawy losuje pięć kartoników i kładzie je przed sobą. Następnie każdy gracz po kolei wciela się w rolę konferansjera cyrkowego. Opisuje zwierzę i czynność, którą wykonuje np.: „It is the crocodile John. He can walk the rope and count to twenty.”

Na koniec zabawy gracze wybierają mistrza sztuki cyrkowej – zwierzę, które posiada najdziwniejsze umiejętności.

Połączenie percepcji wzrokowej i mowy daje spektakularny efekt zapamiętywania i utrwalania angielskich słówek – a to wszystko w trakcie zabawy!

https://regipio.com/inspiracje-regipio/memorace-animals

https://regipio.com/inspiracje-regipio/8-sposobow-na-memory-game-animals

! Gra całkowicie przygotowana w języku angielskim. Nie zawiera tłumaczeń na język polski. 

"Świetnie sprawdza się zarówno przy wprowadzaniu nowego słownictwa czy poszerzaniu zasobu słów z danego tematu, jak i przy powtórce materiału. Sama gra „Memo” jest przez dzieci bardzo lubiana, dostarcza dużo emocji i jest świetną formą nauki przez zabawę, zwłaszcza wśród uczniów szkoły podstawowej. Jednak i z uczniami gimnazjum można karty do tradycyjnej gry w „Memory” wykorzystać np.: do gry w Kalambury. Dla każdej grupy ze względu na stopnień zaawansowania czy wiek, można wybrać zakres słownictwa o odpowiednim stopniu trudności- i niekoniecznie wykorzystuje się wszystkie słowa występujące w grze."

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA & GIMNAZJUM SPOŁECZNE

IM. J. KORCZAKA W WEJHEROWIE

Gallery

animals    animals

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie