O nas

„Powiedz mi, a zapomnę,
pokaż mi, a zapamiętam,
pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

Ten cytat idealnie oddaje filozofię naszego działania w REGIPIO, gdzie dążymy do tego, aby nauczanie było czymś więcej niż tylko teoretycznym przekazywaniem wiedzy. Chcemy angażować młodego człowieka w proces nauki języków poprzez gry językowe, które pobudzają wyobraźnię, rozwijają umiejętności komunikacyjne i zachęcają do samodzielnego odkrywania nowych słów i zwrotów.

REGIPIO to polskie wydawnictwo, które od ponad 10 lat tworzy i wydaje gry językowe oraz pomoce dydaktyczne do nauki języków obcych. Założycielką naszej firmy jest Regina Szuszkiewicz – praktykujący nauczyciel z ogromną kreatywnością i doświadczeniem, będący jednocześnie mózgiem i sercem naszego przedsiębiorstwa.

Naszym celem jest promowanie gier do nauki języków jako skutecznego i atrakcyjnego sposobu nauki. Wierzymy, że nauka języków poprzez zabawę jest najlepszą metodą, aby szybko i efektywnie opanować nowy język.

Znajdziecie w REGIPIO

Tworzymy gry do angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i francuskiego.

Wszystkie nasze gry są zaprojektowane tak, aby maksymalnie angażowały uczestników do mówienia i nauki poprzez mówienie.

Gry planszowe i karciane

Wielkoformatowe plansze plenerowe

Materiały do samodzielnego wydruku

Nasza oferta skierowana jest do uczniów, nauczycieli oraz wszystkich osób, które chcą uczyć się języków obcych w sposób nieszablonowy i angażujący.

REGIPIO

Nasza historia

2013

Projekt bestsellerowych puzzli do czasowników nieregularnych oraz dwóch innych gier determinuje powstanie wydawnictwa REGIPIO

2015

ekspansja na rynki międzynarodowe

2009

Powstanie szkoły językowej REGIPIO- pierwsze zachwyty nad skutecznością nauczania przez zabawę

2014

Promocja gier na pierwszej ogólnopolskiej konferencji IATEFL

2023

REGIPIO inicjatorem I targów GRY W EDUKACJI Zagraj – Zaangażuj – Zrozum

Wasze ulubione gry