Owijaj w bawełne w biznesie

Poziom: B1-C1

Wiek: 16+

Liczba graczy: 2+

ZAWARTOŚĆ: 200 kart ze słowami na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym oraz żetony 1 i 2 punktowe

Słownictwo biznesowe nie sprawi Ci kłopotu, jeśli będzie stosowane w kontekście. Zamiast zapamiętywania pojedynczych słów, używaj ich w zdaniach, a słowa będzie Ci łatwiej kojarzyć i w przyszłości swobodnie nimi operować.

Gra BAB in Business daje na to szansę, a nawet więcej, mobilizuje do tego byś opisywał zjawiska, procesy czy ludzi w taki sposób, by inni zgadli o czym mówisz. Bez tego nie możesz liczyć na wygraną.

Ogromny zasób słownictwa biznesowego - aż 1600 pojęć na 200 kartach z następujących dziedzin: HR, marketing, sprzedaż, zarządzanie ludźmi, reklama, podróże, stres w pracy, inegracja, konflkty, planownaie , produkty,i inne. Znajdziesz tu pojęcia i frazy formalne, nieformalne a także idiomatyczne.

Niewątpliwą zaletą gry jest zaangażowanie graczy w zdobywanie punktów, które polega właśnie na takim opisaniu słowa, by partnerzy z teamu, wiedzieli o czym mowa. Gra wywołuje dużo emocji i śmiechu, a w połączeniu z rozwojem umiejętności komunikowania się w biznesie stawia ją na pewno w segmencie najlepszych gier językowych.

Chcesz wygrać każdą negocjację? Sprzedawać więcej? Musisz tylko wiedzieć jak to powiedzieć, żeby tego nie powiedzieć – PO ANGIELSKU!

Dwa poziomy: podstawowy i średniozaawansowany.

Gra rozwijająca umiejętność mówienia w języku angielskim, świetna gra do zastosowania do speakingu w formie rozgrzewki przed zajęciami.

Jak grać w "Beat About the Bush in Business"?

Karty podzielone są na dwa poziomy trudności: granatowe – poziom podstawowy, białe – poziom średniozaawansowany. Gracz losując jedną z kart opisuje zawarte na niej główne hasło tak, aby pozostali uczestnicy gry odgadli je w ciągu 2 minut. Utrudnieniem w opisaniu hasła są zakazane słowa, których gracz nie może użyć podczas swojej wypowiedzi. Gra przygotowana jest w języku angielskim. Nie zawiera tłumaczeń na język polski.

Opinie naszych klientów

 

(Prawdopodobnie)Najlepsze szkolenia w Polsce

"Gra „Beat about the bush in Business” pozwala szlifować słownictwo biznesowe, dobierać odpowiednie słowa i rozwijać umiejętności komunikacyjne, a przy tym bawić się i rywalizować z innymi uczestnikami. Dodatkową zaletą jest podział na dwa poziomy trudności, co umożliwia wykorzystanie gry podczas zajęć na różnych poziomach zaawansowania."

UMCS w Lublinie

Dr hab. Jarosław Krajka - Profesor nadzwyczajny UMCS

Opinia o innowacyjności gry planszowej “Owijaj w bawełnę w biznesie”
" Głównym walorem gry jest bardzo szeroki zakres słownictwa wykorzystywanego na kartach, jako słowa główne jak i pomocnicze. Podkreślić należy ogromną różnorodność przywoływanych słów, zarówno należących do zasobu leksyki ogólnej jak i specjalistycznej, formalnej i potocznej, mniej i bardziej idiomatycznej, dla której wspólnym mianownikiem jest ścisły związek z rynkiem pracy, gospodarką i biznesem. Dzięki temu, mimo stosunkowo prostych zasad grania, prezentowany środek dydaktyczny jest wystarczająco wymagający wobec ucznia i należycie pomaga rozwijać jego leksykon specjalistyczny.

Sposób wykonania, trwałość a jednocześnie prostota umożliwiają elastyczne wykorzystanie gry w różnych kontekstach, na różne sposoby, w różnych miejscach, zarówno w trybie edukacji nieformalnej jak i formalnej. Kreatywny nauczyciel języka angielskiego do celów biznesowych z pewnością znajdzie bardzo dużo interesujących sposobów wykorzystania kart z gry w różnych fazach lekcji."

Zobacz grę "Owijaj w Bawełnę w Biznesie" - "Beat about the Bush in Business"

 
Biznes
Biznes 2
Biznes 3

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie