Zadzwoń do nas: 724-347-020
YouTube
Instagram
Facebook
Twitter
LInkedIn
Sklep
Szkoła Szkoła językowa
REGIPIO
B2-C1
Owijaj w bawełne w biznesie

Wiek: 16+

Liczba graczy: 2-10

Opisuj rzeczy w taki sposób, aby przeciwnik odgadł tajemnicze hasła. Uważaj! Słowa zabronione poważnie Ci to utrudnią! Po prostu musisz wiedzieć, jak to powiedzieć, żeby tego nie powiedzieć – PO ANGIELSKU! Z „Beat about the Bush in Business” nauczysz się omijać tematy tabu w biznesie. Dobieraj odpowiednie słowa i zaskocz swojego przeciwnika.

ZAWARTOŚĆ: 200 kart ze słowami na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym oraz żetony 1 i 2 punktowe

 Chcesz wygrać każdą negocjację? Sprzedawać więcej? Musisz tylko wiedzieć jak to powiedzieć, żeby tego nie powiedzieć – PO ANGIELSKU!Dwa poziomy: podstawowy i średniozaawansowany.Gra rozwijająca umiejętność mówienia w języku angielskim, świetna gra do zastosowania do speakingu w formie rozgrzewki przed zajęciami.

Jak grać w "Beat About the Bush in Business"?

Karty podzielone są na dwa poziomy trudności: granatowe – poziom podstawowy, białe – poziom średniozaawansowany. Gracz losując jedną z kart opisuje zawarte na niej główne hasło tak, aby pozostali uczestnicy gry odgadli je w ciągu 2 minut. Utrudnieniem w opisaniu hasła są zakazane słowa, których gracz nie może użyć podczas swojej wypowiedzi. Gra przygotowana jest w języku angielskim. Nie zawiera tłumaczeń na język polski.

Opinie naszych klientów

(Prawdopodobnie)Najlepsze szkolenia w Polsce

"Gra „Beat about the bush in Business” pozwala szlifować słownictwo biznesowe, dobierać odpowiednie słowa i rozwijać umiejętności komunikacyjne, a przy tym bawić się i rywalizować z innymi uczestnikami. Dodatkową zaletą jest podział na dwa poziomy trudności, co umożliwia wykorzystanie gry podczas zajęć na różnych poziomach zaawansowania."

UMCS w Lublinie

Dr hab. Jarosław Krajka - Profesor nadzwyczajny UMCS

Opinia o innowacyjności gry planszowej “Owijaj w bawełnę w biznesie”
" Głównym walorem gry jest bardzo szeroki zakres słownictwa wykorzystywanego na kartach, jako słowa główne jak i pomocnicze. Podkreślić należy ogromną różnorodność przywoływanych słów, zarówno należących do zasobu leksyki ogólnej jak i specjalistycznej, formalnej i potocznej, mniej i bardziej idiomatycznej, dla której wspólnym mianownikiem jest ścisły związek z rynkiem pracy, gospodarką i biznesem. Dzięki temu, mimo stosunkowo prostych zasad grania, prezentowany środek dydaktyczny jest wystarczająco wymagający wobec ucznia i należycie pomaga rozwijać jego leksykon specjalistyczny.

Sposób wykonania, trwałość a jednocześnie prostota umożliwiają elastyczne wykorzystanie gry w różnych kontekstach, na różne sposoby, w różnych miejscach, zarówno w trybie edukacji nieformalnej jak i formalnej. Kreatywny nauczyciel języka angielskiego do celów biznesowych z pewnością znajdzie bardzo dużo interesujących sposobów wykorzystania kart z gry w różnych fazach lekcji."

Zobacz grę "Owijaj w Bawełnę w Biznesie" - "Beat about the Bush in Business"

Ta strona używa plików cookie