OPINIA O GRACH FIRMY REGIPIO

WACHLARZ JĘZYKOWY

Zakupiliśmy kilka wachlarzy do naszego sekretariatu. Urządziliśmy kącik, w którym można powtórzyć wiadomości przed testem. Warzlarze Regipio są idealne do takich powtórek. Nasi kursanci bardzo je cenią za uniwersalny charakter, zwięzłą i przyjazną formę oraz wygodę w użytkowaniu. Często pytają też gdzie można je kupić do samodzielnej nauki w domu. Polecam też wachlarze jako nagrody dla kursantów, ktorzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce.

MEMORY GAME TRAVEL

W naszej szkole językowej dużą wagę przykładamy do prawdziwego jezyka, który przyda się naszym kursantom w podróży i na wakacjach (Real English i Holiday English). Gra Memory Travel zawiera elementy codziennego słownictwa niezbędnego w życiu każdego podróżnika. Dodatkowy plus za zapis fonetyczny wymowy. Polecam zakup kilku gier o tym samym tytule tak, aby kursanci mogli łaczyć się w pary/trójki. Raz na jakiś czas organizujemy też MARATONY MEMORY podczas dodatkowych konsultacji.

ANGELSKIE CZASOWNIKI NIEREGULARNE

Świetna gra, w którą może grać cała grupa w tym samym czasie . Zdecydowanie ułatwia zapamiętywanie nieregularnych form czasowników. Proste zasady pozwalają na liczne modyfikacje poleceń przez lektora.

PLANSZE TERENOWE

Absolutny hit! Kiedy przychodzi czerwiec, a uczniowie myślami są już na wakacjach… zaprośmy ich na nietypową lekcję w terenie. Doskonała zabawa, niezapomniane wspomnienia i dodatkowy speaking.  Grę docenią zatem zarówno uczniowie, jak  i rodzice.

Metodyk Oxford Academy

Aleksandra Szarek

 Olsztyn

O Szkole Językowej Oxford Academy

Pozdrawiamy z Olsztyna J Nauczamy dzieci, młodzież i dorosłych. Kursy prowadzimy w grupach max.10 osobowych. Prowadzimy też grupki na zamówienie i zajęcia indywidulane. Uczymy wszytskich sprawności językowych z naciskiem na komunikację. Wspłpracujemy tylko z pozytywnie zakręconymi  filologami angielskimi, którzy mają poczucie humoru i dar przekazywania wiedzy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.oxfordacademy.pl.

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie