Gry językowe oferowane przez firmę „Regipio” to bardzo dobre narzędzie do nauki języków obcych, które gwarantuje doskonałą zabawę, stymuluje proces gromadzenia, utrwalania oraz sprawdzania wiedzy. Jest to atrakcyjny sposób zaangażowania uczniów zarówno na etapie edukacji wczesnoszkolnej jak i dalszych etapów edukacyjnych. Poprzez wykorzystanie elementów zabawy i współzawodnictwa ułatwiają naukę i czynią ją fascynującą przygodą dla dzieci, młodzieży a nawet dorosłych. Nasza placówka korzysta z gier firmy „Regipio” zarówno na lekcjach jak i w czasie zajęć dodatkowych.

Gamifikacja mobilizuje do działania, zwiększa zaangażowanie lub zwyczajnie uprzyjemnia nudne, powtarzalne i monotonne czynności. Dzięki niej uczniowie dobrowolnie podejmują się wykonania zadań, do których zazwyczaj sami nie potrafią się zmusić. To co kochamy w grach, to friends, feedback and fun – przyjaciele, informacja zwrotna i zabawa!

Chętnie sięgamy  po nowe pozycje ze stale poszerzającej się oferty „Regipio” zarówno w formie tradycyjnych gier planszowych jak i gier wielkoformatowych, które można wykorzystywać podczas zajęć poza salą lekcyjną. Ich wykorzystanie sprawdziło się także podczas rodzinnych pikników.

Gorąco polecamy i zachęcamy do wypróbowania.

Nauczycielki języka angielskiego.

 

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im Noblistów Polskich STO w Legionowie

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie