Quiz & Act

Poziom: A1-B2

Wiek: 7+

Liczba graczy: 2-4

ZAWARTOŚĆ: 60 kart z czasownikami, 50 kart z wyzwaniami, plansza, kostka, 4 pionki, instrukcja

Seria Time Machine to nowa i ulepszona wersja gry do nauki czasów z dodatkowym quizem wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz zadaniami do wykonania. Słowa-klucze (np.: sometimes, rarely, at the moment, never, in 2050, often) umieszczone na planszy pomagają uczniowi/graczowi spostrzec i zrozumieć różnicę pomiędzy czasami Present Perfect, Past Simple, Present Simple

Jak grać w gry "Time Machine"?

Bawisz się dobrze „NOW” czy tylko „SOMETIMES”? Odkryj różnicę pomiędzy angielskimi czasami zanim dotrzesz do METY. Jeśli podczas gry popełnisz błąd, będziesz musiał zmierzyć się z wyzwaniem! Naśladuj odgłosy i gesty zwierząt i ludzi, śpiewaj zabawne piosenki lub odpowiadaj na pytania z kulturowego quizu.

Nie trać cennego czasu! Wykorzystaj słowa – klucze, które otworzą drzwi do płynnego mówienia po angielsku. Czas jest w Twoich rękach!

Opinnie naszych klientów

English Wanted

English Wanted

"Gry planszowe zestawiające dwa czasy gramatyczne teraźniejsze, przeszłe lub przyszłe w bardzo atrakcyjny sposób urozmaicają zajęcia skupiające się na mniej lubianym aspekcie języka angielskiego, jakim są czasy. Poprzez kolorowe obrazki uczniowie zapamiętują czasowniki, a poprzez wyrażenia czasowe napisane na planszach zapamiętują, kiedy należy użyć czasu np. Present Simple a kiedy Present Continuous. W trakcie gry zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mają niezły ubaw.

Seria Time Machine składa się z trzech gier

Time Machine Travel between Mix of English Tenses

Kup teraz
Czytaj więcej...

Time machine Travel between Present Perfect and Past Simple

Kup teraz
Czytaj więcej...

Time Machine Travel between Present Siple and Present Continuous

Kup teraz
Czytaj więcej...

Zobacz grę "Time Machine"

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2022
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie