Zadzwoń do nas: 724-347-020
YouTube
Instagram
Facebook
Twitter
LInkedIn
Sklep
Szkoła Szkoła językowa
REGIPIO
A2-B1
Owijaj w bawełne

Wiek: 7+

Liczba graczy: 2-10

Opisuj słowa w taki sposób, aby przeciwnik odgadł tajemnicze słowa. Uważaj! Słowa zabronione poważnie Ci to utrudnią! Po prostu musisz wiedzieć, jak to powiedzieć, żeby tego nie powiedzieć – PO ANGIELSKU! Każda karta podzielona jest na dwa poziomy trudności. Przygouj się na dobrą zabawę!

ZAWARTOŚĆ: 200 kart ze słowami na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym oraz żetony 1 i 2 punktowe

Świetna gra do zastosowania do speakingu w formie rozgrzewki przed zajęciami lub dla grupy osób chcących zdobywać nowe słowa w języku angielskim w czasie wyśmienitej zabawy. Graj w kalambury po angielsku - ta gra w niezwykły sposób rozwija umiejętności móienia w języku angielskim

Jak grać w "Beat About the Bush"?

Karty podzielona są na dwa poziomy trudności: niebieskie – poziom podstawowy, żółte – poziom średniozaawansowany. Gracz losując jedną z kart opisuje zawarte na niej główne hasło tak, aby pozostali uczestnicy gry odgadli je w ciągu 2 minut. Utrudnieniem w opisaniu hasła są zakazane słowa, których gracz nie może użyć podczas swojej wypowiedzi. Gra przygotowana jest w języku angielskim. Nie zawiera tłumaczeń na język polski.

Opinie naszych klientów

High Five

High Five - Karolina Jankowska

"Nie zdążyłam jeszcze wypróbować wszystkich gier (…) Natomiast absolutnym hitem dla mnie jest beat about the bush! Grałam wcześniej w gry typu taboo na zajęciach, drukowałam, wycinałam, a tu oprawa graficzna jest super, wykonanie również! Żetony, które dodatkowo urozmaicają grę."

Zobacz grę "Owijaj w Bawełnę" - "Beat about the Bush"

Ta strona używa plików cookie