ATRAKCYJNE PROPOZYCJE DLA NAUCZYCIELI

Plansze plenerowe 

Wypożyczamy je bezpłatnie szkołom partnerskim na kilka dni, na eventy lub zabawy na świeżym powietrzu. Koszty przesyłki w obie strony ponosi szkoła partnerska. Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stała zniżka 

Dla wszystkich szkół, bibliotek, nauczycieli, bibliotekarzy oraz pracowników szkół partnerskich oferujemy stały rabat w wysokości 15% na gry karciane i planszowe Regipio (rabat nie obowiązuje na produkty wydawnictw: Softenglish, Gamelish, Bang the buttom oraz Global Elt). Po rabat należy zgłosić się mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ponieważ sklep internetowy nie nalicza samodzielnie rabatu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami!

Współpraca z kreatywnymi osobami 

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, masz swoje pomysły na uatrakcyjnianie zajęć swoich uczniów, opracowałeś własne sposoby na przekazywanie im swojej wiedzy…

NAPISZ DO NAS! PODZIEL SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI, A BYĆ MOŻE WSPÓLNIE STWORZYMY CIEKAWY PROJEKT, KTÓRY POMOŻE NASZYM STUDENTOM PRZYSWAJAĆ JĘZYK W ATRAKCYJNY, INNOWACYJNY SPOSÓB!

(Osoba do kontaktu: Regina Szuszkiewicz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Nauczycielu,
Ile razy podczas zajęć spotykałeś się z brakiem koncentracji swoich uczniów?
Ile razy żmudne zadania z podręcznika nie przykuwały uwagi Twoich uczniów?
Ile razy zmuszony byłeś sam przygotowywać fiszki, wymyślać różne sposoby, żeby uatrakcyjniać swoje zajęcia?
Ile czasu musiałeś poświęcić, żeby zachęcić swoich uczniów do nauki języka?
Ile razy widziałeś, że pomimo przyswojenia konstrukcji angielskich czasów Twoi uczniowie nie wiedzą KIEDY ich użyć?

REGIPIO wyszło naprzeciw tym zagadnieniom.

Gry językowe REGIPIO zostały opracowane przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy borykali się z tymi samymi problemami co Ty.. Na podstawie ich wieloletniego doświadczenia pracy z dziećmi w różnych przedziałach wiekowych, nauczyciele opracowali gry, które poprzez wspaniałą zabawę pozwalają uczniowi zrozumieć najtrudniejsze aspekty nauki języka angielskiego.

ul. Polankowa 11
05-120 Legionowo
Polska

© Language Learning Games | ESL Learning | REGIPIO 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

Ta strona używa plików cookie